به گزارش خبرنگارمهر، وحید یامین‎پور بعدازظهر سه شنبه در ویژه برنامه پرسمان دینی که در صحن جمهوری اسلامی برگزار شد اظهارکرد:رهبر معظم انقلاب بارها از استعمار فرانو سخن گفته اند، غرب در این شیوه با عوامل و رسانه‌‏هایی که در دست دارد به دنبال ترویج ضد ارزش‏هاست، آن‌ها ارزش ‏های دینی را یک معضل و عقب افتادگی معرفی کرده و به جای آن بی‏‌حیایی و آزادی جنسی را یک ارزش معرفی می کند.

وی افزود:حقوق و قانون زمانی به کار گرفته می‏‌شود که اخلاق در جامعه  کم رنگ شود ، اگر همه افراد مبتنی بر اخلاق انسانی و اسلامی رفتار کنند، دیگر لزومی بر اجرای قانون نیست، چون  همه بر اساس اخلاق زندگی می‏کنند و از حد و مرز خویش عبور نمی‏‌کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد جهان غرب را طوری توصیف می‏‌کنند که گویی از بهشت سخن می‌‏گویند، در حالی که با مطالعه در مورد قوانین جامعه غربی، مجرمان، مسائل جنسی و مواد مخدرمی توان به عمق فضاحت اخلاق در جامعه غربی پی برد.

یامین پور تصریح کرد: در حال حاضر کشورهایی که در مسائل جنسی آزادتر هستند، بالاترین آمار خودکشی و افسردگی را دارند.

وی ادامه داد:  اسلام بر موضوع عفت و حیاء و پایداری نظام خانواده تاکید دارد چرا که وقتی خانواده حفظ شود و اخلاق در آن جاری شود، دیگر مسائلی چون خیانت، اعتیاد، بی‎فرهنگی و دیگر معضلات اجتماعی وجود نخواهد داشت.

رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی گفت: انقلاب باعث رشد در خیلی از بخش ها شده است، اما دشمن با تزریق یاس و ناامیدی می‏ خواهد مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند، حتی برخی بر این باورند زمان پهلوی دینداری بیشتر بوده، در حالی که اکنون بیشتر است. 

وی گفت: دوران پهلوی در دبیرستان‏‌ها دانش آموزان زیادی داشتیم که اسلام را قبول نداشتند، ولی در حال حاضر این آمار بسیار ناچیز و نزدیک به صفر است.Source link

دسته‌ها: معماری مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال