بهمن طیبی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور قول داده پروژه هتل ورزش گرگان دهه فجر امسال افتتاح شود و پس از تجهیز از ابتدای سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه مقداری بدهکاری به پیمانکار داشت که این مبلغ پرداخت شد و امسال هم بیش از سه میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن تامین شده و پیمانکار قول داده تا دهه فجر آن را به اتمام برساند.

احداث آکادمی والیبال در گنبد

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با بیان اینکه امسال افتتاح بیش از ۳۰ پروژه ورزشی استان در دستور کار قرار دارد، گفت: چهار پروژه در هفته دولت افتتاح شده و قرار است تا پایان سال تعداد این پروژه‌ها به ۳۰ برسد و افتتاح این پروژه‌ها منوط به این بوده که اعتبارات آنها به موقع تامین شوند.

طیبی تصریح کرد: برخی پروژه‌ها که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند باید با کمک فرمانداران حل شوند، برخی از فرمانداران برای پروژه‌های نزدیک به افتتاح اعتبار خوبی در نظر نگرفتند که باید این موضوع را با مشورت و تعامل حل کنیم.

وی ادامه داد: قصد داریم آکادمی والیبال گنبد را احداث کنیم که اگر اعتبارات آن به موقع برسد پیمانکار برای تکمیل این پروژه اقدام خواهد کرد.Source link

دسته‌ها: معماری مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال